in stock
HUAWEI SINGAPORE OFFICIAL PARTNER
Supply and Maintenance HUAWEI SWITCH Access Control System, Video Intercom.
Sim Lim Square 02-81 10am-7pm Daily.
in stock
Smart Whiteboard | Projector Replacement | Online Meeting & Conference Solution
Ideal for Office, Education & Enterprise Collaboration in Singapore
Key Features of HUAWEI IdeaHub B3 / Board 3-Pro
1. Ultra-Clear 4K Display (65” / 75” / 86”)